Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 

PŘIJÍMÁME PLATBY KARTOU:

 

 

   11 let na trhu 

 30.000 odbavených objednávek

   5000 položek skladem

Sleva

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

arr3Opět naskladněnoOpět jsme pro vás naskladnili chybějící a vyprodané velikosti dívčích pyžam: S2852 v růžové...

07. 05. 2018 | Naše milované děti

Kam na tábor?

Prázdniny se blíží! Přemýšlíte, kam poslat děti na tábor? Poradíme vám

Prázdniny už jsou skoro za rohem a dva měsíce jsou opravdu dlouhá doba, pokud tedy nemáte babičku, která by vaše ratolesti pohlídala. Ideálním řešením je poslat děti na letní tábor, kde se „vyřádí“ a stráví čas v kolektivu svých vrstevníků. Vybrat správný tábor pro vaše dítko ale není nic lehkého, protože jejich nabídka je široká a jejich zaměření se liší. Občas stačí jen dát na doporučení známého, s výběrem vám ale pomůžeme i my.

Vyberte si tábor podle jeho zaměření

Když vybíráte tábor, na který chcete své dítko poslat, je samozřejmě dobré zjistit si co nejvíce informací, abyste si byli jistí, že na konkrétním táboře probíhá vše, jak má. Nejvíce napoví, pokud se tábor pořádá už několik let na tom stejném místě. Nebojte se také zavolat vedoucímu tábora, který by měl zodpovědět všechny vaše dotazy. I při výběru sebelepšího tábora však můžete narazit na takový, na kterém se bude váš rarášek nudit. Proč? Protože tábor nebude zaměřený na aktivity či téma, které ho baví. Zvolit tábor, který bude mít svým zaměřením k srdci malého dobrodruha nejblíž, je velmi důležité.

Naštěstí je dnes škála táborů tak široká, že si vybere každý. Má vaše dítě rádo Harryho Pottera? Pošlete ho na tábor, ve kterém to chodí jako v takových malých Bradavicích! Pokud máte doma malého sportovce, není nic jednoduššího než vybrat sportovně zaměřený tábor – dokonce zaměřený právě na ten sport, který malé princátko nebo princezničku baví nejvíc. Vybírat můžete i z tanečního nebo šermířského tábora, tábora pro „koňáky“ či tábora zaměřeného na výuku angličtiny. Zohledněte tedy to, co vaše dítko nejvíce zajímá, a přednostně podle tohoto kritéria vybírejte. A uvidíte, jak bude na odjezd na tábor natěšené.

Na tábor do Sluneční zátoky

Pokud nemáte náročné dítě, které vyžaduje luxusní pokoj s vlastním sociálním zařízením, dejte na mé doporučení a pošlete jej na tábor do Sluneční zátoky v Ledči nad Sázavou. Je to takový tábor, jako zažila většina z nás dříve. Tábor leží v malebném prostředí středního Posázaví. Sluneční zátoka leží na konci poloostrova lemovaného řekou Sázavou a obklopená je lesy a loukou, kde se pořádaly tábory už od roku 1925.

Děti jsou ubytované v pokojích v dřevěné budově. Pokoje jsou vybaveny jako táborové chatičky - palanda a skříň. Celý areál je napojen na elektřinu a vodovodní řád. Nápoje jsou k dispozici po celý den. Jedlíci nemusí mít strach, kuchaři ví, co dětem chutná, a připravují jídlo 6× denně. Po celou dobu se o děti starají proškolení vedoucí, kteří sami několik let do Sluneční zátoky jezdili. A ve volném čase děti mohou jezdit na kánoích, koupat se v řece, vydovádět se na louce a hřištích a zabavit se táborovou hrou. Pro děti jsou naplánovány samozřejmě také výlety po krásném okolí Posázaví.

Děti jsou aktivně zapojovány do chodu tábora. Mají služby v kuchyni, starší pomáhají mladším a tak se také mnohému přiučí.

Jak vypadá celý areál se můžete podívat ZDE.

Naše slečna jela na tábor loni na týden se svou kamarádkou. Před koncem pobytu nám volala, ať jim přivezeme věci a prodloužíme jim tábor o další týden. Takže za nás naprostá spokojenost a letos jede rovnou na 2 týdny.

Tak už víte, že vybrat správný tábor pro svou ratolest není žádná věda. Dítko zabavíte na pár dní a přijede domů plné dojmů. A uvidíte, že příští rok bude chtít jet znovu!


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ