Náš eshop začíná svůj další rok | blog UWolfky.cz
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-NE 8,00-20,00 hod
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 700 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
Co je nového u Wolfky NOVINKY
09.03.2023
SLAVÍME - POJĎTE SLAVIT S NÁMI!
Je to neuvěřitelné. Wolfka už je tu s vámi 16 let a teď slaví NAROZENINY. Jsem neskutečně vděčná, že můžu dělat práci, která mě baví a že mám tak sk... číst celé
21.09.2021
Nový článek, který vám pomůže při výběru tepláků
Tepláků není nikdy dost. Jak se zorientovat v sortimentu tepláků jsem vám sepsala do tohoto článku, tak na něj mrkněte, ať víte, které vybrat třeba n... číst celé
25.06.2021
Stáhněte si seznam na tábor a zabaleno bude v cupu letu
Vyráží vaše děti na tábor? Tak by se vám mohl vhodit tento praktický tahák na balení. S ním bude balení hračka.  Pokud se chystáte dělat u nás objedn... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

recenze

 

Máš rád Canvu? Využij nabídku od Wolfky a plnou verzi získáš na 30 dní zdarma. 

https://bit.ly/canva-od-wolfky30

Canva zdarma

 

 

 

 

  Jsem členem

  1. Úvod
  2. BLOG U Wolfky
  3. Aktuálně u nás
  4. E-shop u Wolfky začíná svůj další rok

E-shop u Wolfky začíná svůj další rok

Přečtěte si náš příběh, jak to všechno vlastně začalo...

Mateřská dovolená utíkala jako voda…

Přesně v tomto časovém úseku jsem s podnikáním začínala...a já si marně lámala hlavu s tím, co budu po mateřské dělat. Bylo mi čím dál víc jasné, že do práce v Praze, kde jsem působila za svobodna, se zřejmě nebudu moci vrátit. Bylo to hlavně kvůli dojezdové vzdálenosti. Ta se naším přestěhováním z Prahy značně prodloužila.

Práce mě vždycky moc bavila, jenže jakmile máte dvě malé děti, trochu se vám změní priority. Vidina pracovní doby od 8 do 17 hodin s minimálně dvouhodinovým dojížděním po D1 tak byla nereálná. A to do toho nepočítám zácpy a zdržení, které na D1 nejsou žádnou výjimkou.

Nehledě na to, že tady školka končí v 15.30.

 

Proboha, letělo mi hlavou, jak to dělají ostatní?

Vždyť nejsem jediná, která má malé děti. Školka tehdy doslova praskala ve švech a do té, kam jsme spadali, nám naši malou nevzali. Zvolili jsme tedy školku v druhé obci opačným směrem, kam v té době nejezdil autobus.

Jak to dělají ostatní mámy, jsem zjistila brzo. Téměř každá rodina tu totiž měla za zády hlídací babičku.

Na takový luxus jsem mohla úplně zapomenout. Jedna babička 30 kilometrů daleko a druhá 450 km. Manžel jezdil z práce večer.... Ale když se chce, řešení se vždy najde.  

Vánoční dárek – spojení se světem aneb technika dorazila i k nám

A potom to přišlo. K Vánocům jsem dostala připojení k internetu. Ano, čtete správně. V dnešní době zcela běžná věc, kterou bere každý teenager jako samozřejmost a bez které by prostě svět ani nemohl existovat.

Dnes je to sice úsměvné, ale v době před 14 lety internetové připojení běžné nebylo a neměl ho zdaleka každý. Modem, který jsem dostala, se ani trochu nepodobal dnešním modelům. Načítal se doslova „závratnou“ rychlostí, pískal, vrčel. Prostě se snažil ze všech sil, abych byla ve spojení se světem. Než se načetl, stihla jsem si v klidu uvařit kafe. Ale i při této rychlosti to pro mě byl dokonalý dárek.

Rychle dodělat účetní kurz a pak v klidu porodit

Touto dobou už se měla narodit naše druhorozená. Před porodem jsem si ještě narychlo dodělávala kurz na účetní program. Z netrpělivého pohledu vyučujícího mi bylo jasné, co mu běží hlavou: „Bože, hlavně ať nám tu neporodí a já nemusím suplovat porodní bábu.

Myslím, že mu spadl kámen ze srdce, když jsme kurz dokončili ve stejném počtu, v jakém jsme ho začali. Bylo ještě spoustu času, malá přišla na svět až za 3 dny po skončení kurzu.  

Práce z domu? Proč ne?

Pamatuji si, jak jsem při pauzách na kojení pročítala diskuze ohledně práce z domu. Nechala jsem si to projít hlavou a po dvou letech mě napadlo, že bych mohla začít prodávat na internetu. Proč ne? Však ještě budu na mateřské. Když to nepůjde, tak to zabalím. A opravdu jsem to zkusila. Nejprve jsem začala se secondhandovým oblečením.

Ještě dnes si vybavuji, jak jsem vyrazila do velkoobchodu a domů si přivezla první pytel oblečení.  

A tak začalo v roce 2007 moje internetové podnikání

Jako první se prodala bílá sukýnka pro šestiletou dívku. Moje první objednávka! Dobře si pamatuji tu obrovskou radost, když jsem do svého sešitu psala 1. položku. Všechno hezky ručně.

Jakmile se část zboží prodala, vyrazila jsem pro další pytel. A pak pro dva. A pak pro čtyři. Následovaly nekonečné hodiny focení po nocích, popisování kousek po kousku a vkládání do mého obchůdku. Budíček na 4.30 a rychle zabalit balíčky, než se probudí děti. Holky byly malé a přes den vyžadovaly pozornost, ale když spinkaly, mohla jsem zase trošku pracovat na svém projektu - bylo to mé třetí dítě... 

A, světe, div se – ono to šlo a zákazníci se vraceli

Jak nám holky rostly, tak se pokaždé těšily, až maminka přiveze další várku hadříků. Však jsou to ženské.

S úsměvem vzpomínám, jak jsme vždy vysypaly pytel uprostřed obýváku a holky ho se mnou přebíraly a lovily a hledaly, jestli najdou něco úžasného i pro sebe.

Můj obchůdek se krůček po krůčku rozrůstal. Časem jsem sortiment obohatila o pár kousků nového oblečení Wolf. A tak se to nabalovalo a nabalovalo. Přestal stačit prostor a já se i se svými hadříky stěhovala o patro výš. Vznikl mi tím pádem prostor a nic nebránilo v rozšíření sortimentu.

V roce 2012 jsem přešla na svou doménu s názvem Eshop-wolf.cz a zrušila second hand. V roce 2017, pak došlo k další změně a obchůdek byl přejmenován na e-shop U Wolfky.cz.

Také se zrodila postavička Wofky, kterou vídáte dodnes. 

S rozšiřováním sortimentu zdaleka nekončím

Oblečení Wolf v roce 2008 doplnily české tepláky, které pro nás šije česká firma Betty Mode. Dalším krokem bylo zařazení oblečení z Německa s licenčními motivy a v roce 2016 jsem rozšířila sortiment také o kvalitní českou značku Loap, ke které se v roce 2018 začala přidávat ještě česká značka Evona a značka Unuo, kterou jste si velmi oblíbili. Na začátku roku 2021 jsme zařadili do prodeje pyžama Betty mode z kvalitní 100% bavlny. 

Doplňkově u nás najdete také hračky a společenské hry české firmy EFKO-karton, společenské hry Piatnik a další. A zdaleka nekončíme. Neustále pro vás pečlivě vybírám další nové zboží.

Některé zákaznice jsou s námi od začátku, což je neuvěřitelných 16 let,a za tu dobu jim malé princezny vyrostly v mladé dámy a z malých nezbedných rarášků se stali mladí muži. Proto do naší nabídky zařazujeme i více oblečení pro dospělé.

Takové tedy byly moje začátky

Věřím, že se vám nabídka bude líbit a budete se s radostí vracet.

Jak e-shop roste, tak se nedá vše zvládat v jedné osobě, a tak už nejsem na všechno sama. V roce 2017 jsem si výpomoc do skladu na balení balíčků a přípravu zboží. Kolegyňka se nechce fotit, tak ctím její soukromí, ale bez ní bych vše nezvládala, od března 2019 náš malý tým rozšířila Lenka. Občas vypomáhají také naše 2 slečny Monča a Verča. 

Pokud se rozhodnete pro nákup U Wolfky, tak podpoříte několik žen a jejich rodiny. Internetový obchod U Wolfky není velký, ale snažíme se s holkama, aby vám u nás bylo dobře. 

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

Ludmila Vargová – vaše Wolfka :-)

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Jakmile se u Wolfky něco šustne, dáme vám vědět.
NEZMEŠKEJTE NOVÉ ZBOŽÍ !
® 2007-2023 U Wolfky.cz - Všechna práva vyhrazena Ⓒ