Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 

PŘIJÍMÁME PLATBY KARTOU:

 

 

   11 let na trhu 

 30.000 odbavených objednávek

   5000 položek skladem

Sleva

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

arr3Opět naskladněnoOpět jsme pro vás naskladnili chybějící a vyprodané velikosti dívčích pyžam: S2852 v růžové...

09. 03. 2018 | Naše milované děti

Jak zabavit nemocné dítko?

 

Zaútočila na vás chřipková epidemie nebo angína a zůstali jste se svým malým raráškem doma? Už se cítí mnohem lépe a začíná se nudit? Poradíme vám, jak dítě spolehlivě zabavit, když je nemocné.

 

Znáte to. Léky zabraly, horečku se podařilo téměř zahnat do kouta a nemocné dítě, které proleželo spoustu hodin v posteli, začíná mít roupy. Omalovánky jsou už otrava, časopisy má několikrát přečtené a přece se nebude celý den dívat na pohádky. Nemocné dítě je navíc potřeba udržet v teplé posteli, aby se horečka zase nezvýšila. A pokud malý neposeda začíná být pomalu jako rybička, může to být opravu nadlidský úkol. Řešení je ale prosté. Zahrajte si s ním některou společenskou hru!

 

Společenské hry nejen pro nemocné děti

Společenskou hru je potřeba vybrat podle věku vašeho dítěte, to určitě víte. Některé náročnější hry, které jsou určené pro starší děti, však mohou zvládnout i ti mladší, pokud jim trochu pomůžete.

 Už dávno neplatí, že společenské hry pro děti jsou jen pexeso, puzzle nebo Člověče, nezlob se. Najdou se mezi nimi i takové kousky, které zabaví děti i jejich rodiče. Pokud si chcete s dětmi zahrát, měli byste myslet i trochu na sebe a najít společenskou hru, která bude zajímavá pro všechny. Malí si toho rychle všimnou – a o to víc budou mít ze společné zábavy radost.

Společenské hry mají spoustu skvělých vlastností. Především posilují rodinné vazby, rozvíjí logické myšlení nebo manuální zručnost. A hlavně, udrží děti od svítící obrazovky, počítače, tabletu nebo televize, což je v dnešní době opravdu těžké.

 

Kterou společenskou hru vybrat?

Pamatujete si třeba na hru Dostihy a sázky? Určitě ano. Ráda vzpomínám, jak jsme ji hráli s rodiči a sourozenci. Nyní ji hrajeme i se svými dětmi. Přestože by se dalo říct, že se tato hra hodí spíše pro větší děti, naše holky ji s námi hrají už od 5 let a nedají na ni dopustit. S počítáním jsme jim zprvu pomohli, teď už ale s přehledem taktizují a kolikrát dovedou své rodiče ve hře pěkně potrápit. Stejná hra se začala před několika lety pro svou úspěšnost vyrábět také v edici junior, která je určená i pro ty nejmenší. Rozhodně ji vyzkoušejte.

Pokud Dostihy a sázky ve své sbírce her již máte a chtěli byste své nemocné dítě zabavit něčím jiným, podívejte se na širokou nabídku stavebnic a her na našich stránkách. Vybírat můžete z nejrůznějších her jak pro menší, tak i pro větší děti. Ctíme tradice, a proto v naší nabídce najdete spoustu především českých hraček, stavebnic a her. Například Mozaiku Maxi, kterou si leckterý rodič pamatuje ze svého dětství. Možná měla jiný obal, ale uvnitř je to pořád ta samá dobrá hra. A co třeba stavebnice Seva? Určitě ji znáte. Nabízí hodiny a hodiny zábavy pro malé i velké nadšené stavitele. A co víc, výtvor si dítě potom může vystavit nebo si s ním ještě chvíli hrát.

 

V naší nabídce najdete také legendární hračku Igráčka. Pochází z roku 1975 a je vhodná pro děti již od 3 let. Vyrábí ji česká firma EFKO-karton a stále je u dětí tolik oblíbená. Úspěšně zabaví vás i vaše nemocné dítě i hry Tik Tak Bum!, Activity, staré dobré Člověče, nezlob se nebo domino. Stavebnic a her najdete v naší nabídce mnohem více. Ani si nevšimnete a váš malý neposeda bude zase jako rybička!

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ