Ne, už nechci být učitelkou | blog u Wolfky.cz

Doprava od 69 Kč | Novinky ZDE
vše skladem 👉 odesíláme obratem 

Logo
Máte dotaz? Zavolejte mi 🐺
od 9,00-20,00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Ve vašem nákupním 🛒košíku zatím nic není. Pojďme to změnit. 😍
Potřebujete poradit? Zavolejte mi. 🐺 tel:+420 724136595
Nakupte ještě za 2 000 Kč a budete mít ZDARMA dopravu na výdejní místa GLS i Balíkovny a Balíkovnu na adresu.
  • Štítky blogu
Co je nového u Wolfky NOVINKY
25.05.2025
Losování
  🌟 🎉Soutěž o voucher na 1000,- Kč 🎉🌟 Chcete vyhrát voucher na 1000,- Kč na oblečení z naší nabídky www.uwolfky.cz? Je to jednoduché!1️⃣ Nakoupili... číst celé
11.04.2025
Novinky naskladněny
Právě jsme naskladnili spoustu novinek tak se na ně pojďte podívat:  Dětské oblečení:  chlapecké kraťasy dětské mikiny softshellové kalhoty na j... číst celé
04.04.2025
Nový článek na blogu
Krásný den moji mílí, právě jsme pro vás sepsali nový článek, který vám pomůže s výběrem softshellových kalhot. Pokud nevíte, zda zvolit s fleecem ne... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Recenze zákazníků

 

Nakupuji pravidelně. Mají široký výběr dětského oblečení, rozumné ceny, komunikace s obchodem je perfektní a jako bonus chodí oblečení krásně zabalené. Nemám co vytknout.

Ověřený zákazník

S obchodem jsem naprosto spokojena, má přehledné stránky a kvalitní zboží. Doručení probíhá rychle.

Ověřený zákazník

Super obchod portál absolutně funkční rychle dodání krásné zabaleno (opravdu jak píši z láskou) krásné oblečení pro děti doporučuji všem.

Ověřený zákazník

Rychlé dodání zboží, které je kvalitní a jsem s ním velmi spokojená. Výborně popsané tabulky míry, podle kterých se oblečení dá dobře objednat a opravdu sedí. Paní majitelka je také velmi příjemná a snaží vždy vyhovět.

Ověřený zákazník

U Wolfky nakupuji opakovaně pyžama a tepláky od Betty mode, zboží mám vyzkoušené a jsem s ním spokojená, objednávky vždy proběhly bez problémů, rychlé dodání, bezproblémová komunikace. Za mě mohu jen doporučit.Ověřený zákazník

 

Zobrazit všechny recenze (2491)🐺

 

  1. Úvod
  2. BLOG U Wolfky
  3. Naše milované děti
  4. Ne, už nechci být učitelkou a těším se na prázdniny

Ne, už nechci být učitelkou a těším se na prázdniny

Rekapitulace včerejšího dne: jako kuchařka bych si dala asi za 2, ta rajská dětem celkem chutnala. Z úklidu je to jasná 5, prostě nezbyl čas. Vyjmenovaná slova po písmenu sice neodříkám, ale diktát jsme zvládli bez chybičky, takže si uděluji 1-. Ovšem ta přírodověda, ta nám dala. Jak mám bez pedagogického vzdělání vysvětlit, co je to květenství?

Taky to u vás poslední dva měsíce vypadá jako po výbuchu, kde vedle sebe opatrně našlapují dva dospěláci?! Jeden z nich se snaží zašít do kanceláře se slovy, že má další firemní poradu po Skypu a nutně potřebuje být nerušen… A ten druhý, rozumějte má maličkost, musí převzít roli učitele a k tomu ještě navařit, poklidit, vyplet zahradu a nezapomenout vybalit nové zboží a nachystat balíčky z e-shopu. 

Co se v mládí naučíš, ke stáru jako když najdeš

Jedno se COVIDu-19 upřít nedá. Skvěle jsem si zopakovala malou násobilku, vyjmenovaná slova po písmenu m a taky české vladaře. Taky už vím, že šlahoun u jahod, hlíza u brambor i kedluben jsou všechno jen různé formy stonku. Je fajn, že já to z učebnice vyčtu (inu ze školních lavic jsem už taky nějaký ten pátek), ale jak to proboha mám vysvětlit dítku, které si pod stonkem představí kus zelené trávy?! Že bych tu kedlubnu zasadila?

kedlubnaA tak doma kreslím stonek za stonkem, pravou rukou míchám rajskou, nohou odstrkuji kočku pryč od špinavého koše (hm, už by potřeboval zase vynést) a po očku koukám na hodiny, kdy už tomu dáme padla. “Už bude oběd?” ozve se vedle z domácí kanceláře, porada zřejmě skončila a ozval se žaludek.

Začínám dost dobře chápat učitele. Čest jejich práci, ale já ji, prosím, dělat nechci. Už se těším, až děti budou zpátky ve škole. A něco mi říká, že ony se na to těší snad ještě více jak já.

Hurá, máme padla

Pamatujete na píchačky ve fabrikách? Já teda ne, ale kolikrát už jsem poslední dny zatoužila si moci odpíchnout svou práci mámy-kuchařky-pedagožky-podnikatelky-uklízečky-partnerky OD-DO. Slýchám to všude kolem, rodiče vytisknou materiály svých ratolestí ze školy a přebírají roli pedagogů, pak si děti po Skypu zavolají s učiteli, jde se ven a večer si rodiče otevřou láhev vína, aby se odměnili za ten celodenní výkon a připravili se na ten následující. Nevím jak vy, ale já si jdu nalít skleničku dobrého červeného (večer pochopitelně, ne přes den - to by ta výuka vypadala :-)).víno

Naštěstí prázdniny jsou téměř za rohem. Dny se prodlužují, sluníčko hřeje a oblečení se nápadně zkracuje. Letos si to sladké nicnedělání zasloužíme všichni. Zvládli jsme přes dva měsíce v kuse společně žít 24 hodin pod jednou střechou, nepřizabít se při tom a rozlišit asi padesát druhů stonků. Zbývá jediné…

…připravit se na léto s předstihem

Jak? Já obvykle začínám šatními skříněmi mých dětí. Staré, zimní a malé odnesu na půdu do krabic, pěkné odvezu ségře, horší kousky rozstříhám na hadry. Poté se vrhnu na přípravu letního šatníku. Chce to nějaké dívčí sukně a šaty či nové kraťasy.

Pak už jen vytáhnu ze sklepa slunečník, zahradní nábytek,  obuji žabky nebo pantofle, natáhnu plavky (snad nepotřebuji o číslo větší?) a opalovačka může začít. Ehm, tak to je samozřejmě idealizovaný stav. Prvně musím nafouknout bazének, nachystat svačinky, vyřešit pár sourozeneckých potyček, ale proč si nesnít?! 

Takže milí rodiče, předně vám gratuluji, jak jste to letošní jaro zvládli, a pak vám přeji poklidné léto s vidinou zářijové školy pro děti.

Zdraví vaše Wolfka

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Jakmile se u Wolfky něco šustne, dáme vám vědět e-mailem.
® 2007-2026 U Wolfky.cz - Všechna práva vyhrazena Ⓒ