Používáním našich stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.


ESHOP-WOLF slaví 10. výročí - Pojďte slavit s námi

Eshop-wolf slaví 10. výročí

Vážení a milí,


v tyto dny slaví Eshop-wolf.cz své 10. výročí.  Je to neuvěřitelné, ale je to tak.  A je to hlavně vaše zásluha. Vážíme si vaší přízně i toho, že se k nám již tolik let vracíte. S některými z Vás jsem měla možnost vícekrát mluvit po telefonu. Někdo se zastavil a objednávku si osobně vyzvedl. Každopádně jsme tu pro Vás a doufám, že se u nás budete cítit jako doma a následně v oblečení od nás jako v bavlnce.

Pojďte s námi oslavit tuto mimořádnou událost.

V období od 10.2. do 20.2.2017 můžete využít 10% narozeninovou slevu.

PRODLOUŽENO DO 21.2.2017 DO 10,00 HODIN.

Stačí pokud zadáte v košíku slevový kód NAR2017 a sleva se Vám odečte.

 

Těší nás, když se u nás cítíte dobře a věříme, že tato akční nabídka bude pro Vás příjemnou odměnou.

Pokud jste se u nás zastavili poprvé, tak věříme, že Vás naše nabídka osloví a toto  je pro Vás jedinečná příležitost vyzkoušet si naše služby.


Letos pro Vás máme 2 novinky:

1)

Pokud nám zašlete fotečku spokojeného zákazníčka v oblečení, které jste zakoupili u nás, tak Vám jako poděkování zašleme 5% slevu na příští nákup. Spokojené zákazníčky potom najdete v albu: Fotogalerie - Spokojení zákazníci.

2)

Velice si vážíme toho, že nám udělíte slovní hodnocení na Heureka.cz. Dotazník by měl dorazit ca 10 dní od provedené objednávky. Jako odměnu za Váš čas, který strávíte vyplňováním vaší recenze, každé dva měsíce  vylosujeme 3 z vás, kteří získají 5% slevu na další nákup. PS: Není nutné psát nějaká slohová cvičení. Opravdu stačí jen pár slov. :-) První losování bude 20.4.2017.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, připomínky či přání, neváhejte se s nimi na nás obrátit.

Dost řečí.... Prostě a jednoduše: Pojďte s námi slavit. :-)


Ludmila Vargová

Eshop-wolf.cz

 

 

 

Vítáme Vás a přejeme příjemný nákup.

U  nás se budete cítit jako v bavlnce !

CELÁ NAŠE NABÍDKA

Dětské oblečeníDámské oblečeníPánské oblečeníHračky a hryObuv a holinkyKabelky a doplňky Licenční povlečeníOsušky a dekyKarnevalové kostýmyŠkolní potřebyPapírnictvíSport