Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


 

 

 

PŘIJÍMÁME PLATBY KARTOU:

 

Mikiny a vesty Wolf
 

   11 let na trhu 

 30.000 odbavených objednávek

   5000 položek skladem

Sleva

 


Maminky a babičky

Každá maminka je tak trochu superhrdinka. Pečovat o malé dítě, starat se o jeho blaho a dát mu k tomu kopec lásky je totiž nadlidský úkol. Maminky se přitom často tváří jakoby nic a zvládají svoji misi na jedničku.

Chtěli bychom je za jejich nasazení odměnit, a proto jsme se rozhodli psát články speciálně pro všechny supermámy. Ve chvílích odpočinku tu mohou načerpat kousek energie, zabavit se a zjistit kopec nových informací. Takže si, maminky, odpočiňte a začněte třeba hned od prvního článku.

A protože děti rostou neskutečně rychle a z maminky je najednou babička, vítáme zde i babičky, které nám často volají a věřím, že i ony si zde najdou nějaké to počteníčko.

Adventní čas aneb Když máma podniká

30. 11. 2018 | Maminky a babičky

Každá máma, která začne podnikat, si musí projít určitými fázemi, jež jsou prostě nevyhnutelné.  Snaží se skloubit podnikání, domácnost, rodinu, koníčky... Být dokonalou mámou, manželkou, ale i manažerkou svého času.

celý článek

Jak nepodlehnout podzimní depresi

25. 10. 2018 | Maminky a babičky

Je tu podzim. Sluníčko ztrácí svou sílu, občas se neukáže celý den, začíná pošmourné počasí a dny se krátí. S ubývajícím světlem mohou na každého z nás přicházet různé chmury. Přinášíme vám pár tipů, jak zatočit s podzimní depresí a nedovolit jí, aby se vkradla mezi nás.

celý článek

Canisterapie podruhé... tentokrát ve školce a škole. A proč zrovna tam?

10. 10. 2018 | Maminky a babičky

Ne každý má pejska doma a přítomnost zvířete dokáže jednoznačně vyvolat dobrou náladu. A je to potřeba nejen ve školských zařízeních. Pes umí rozptýlit děti každého věku, vykouzlí jim na tváři úsměv, pobaví je, vytvoří jim ze všedního dne nevšední.

celý článek

Canisterapie - znáte ji?

08. 09. 2018 | Maminky a babičky

Minulý měsíc jsem měla možnost poznat jednu milou slečnu, která provádí ve školských a jeslových zařízeních canisterapii. Protože mě toto téma velmi zaujalo a věřím, že i vám by se mohlo líbit, tak jsem ji požádala, aby napsala článek pro náš blog o tom, co to vlastně canisterapie je.

celý článek

Pojďte se po dlouhé zimě protáhnout

23. 04. 2018 | Maminky a babičky

Nekonečná zima je za námi. Sluníčko hřeje, venku je příjemně a na každém kroku slyšíte veselý zpěv všudypřítomného ptactva. Jaro je tady. Protáhněte se po dlouhé zimě a vyrazte...

celý článek