Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

 

 

PŘIJÍMÁME PLATBY KARTOU:

 

 

   11 let na trhu 

 30.000 odbavených objednávek

   5000 položek skladem

Sleva

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

arr3Opět naskladněnoOpět jsme pro vás naskladnili chybějící a vyprodané velikosti dívčích pyžam: S2852 v růžové...

15. 02. 2018 | Aktuálně u nás

Eshop u Wolfky začíná svůj jedenáctý rok

 

Přečtěte si náš příběh, jak to všechno vlastně začalo...

 

Mateřská dovolená utíkala jako voda…

...a já si marně lámala hlavu s tím, co budu po mateřské dělat. Bylo mi čím dál víc jasné, že do práce v Praze, kde jsem působila za svobodna, se zřejmě nebudu moci vrátit. Bylo to hlavně kvůli dojezdové vzdálenosti. Ta se naším přestěhováním z Prahy značně prodloužila.

Práce mě vždycky moc bavila, jenže jakmile máte dvě malé děti, trochu se vám změní priority. Vidina pracovní doby od 8 do 17 hodin s minimálně dvouhodinovým dojížděním po D1 tak byla nereálná. A to do toho nepočítám zácpy a zdržení, které na D1 nejsou žádnou výjimkou.

Nehledě na to, že tady školka končí v 15.30.

 

Proboha, letělo mi hlavou, jak to dělají ostatní?

Vždyť nejsem jediná, která má malé děti. Školka tehdy doslova praskala ve švech a do té, kam jsme spadali, nám naši malou nevzali. Zvolili jsme tedy školku v druhé obci opačným směrem, kam v té době nejezdil autobus.

Jak to dělají ostatní mámy, jsem zjistila brzo. Téměř každá rodina tu totiž měla za zády hlídací babičku.

Na takový luxus jsem mohla úplně zapomenout. Jedna babička 30 kilometrů daleko a druhá 450 km. Manžel jezdil z práce večer.... Ale když se chce, řešení se vždy najde.

 

Vánoční dárek – spojení se světem aneb technika dorazila i k nám

A potom to přišlo. K Vánocům jsem dostala připojení k internetu. Ano, čtete správně. V dnešní době zcela běžná věc, kterou bere každý teenager jako samozřejmost a bez které by prostě svět ani nemohl existovat.

Dnes je to sice úsměvné, ale v době před 14 lety internetové připojení běžné nebylo a neměl ho zdaleka každý. Modem, který jsem dostala, se ani trochu nepodobal dnešním modelům. Načítal se doslova „závratnou“ rychlostí, pískal, vrčel. Prostě se snažil ze všech sil, abych byla ve spojení se světem. Než se načetl, stihla jsem si v klidu uvařit kafe. Ale i při této rychlosti to pro mě byl dokonalý dárek.

 

Rychle dodělat účetní kurz a pak v klidu porodit

Touto dobou už se měla narodit naše druhorozená. Před porodem jsem si ještě narychlo dodělávala kurz na účetní program. Z netrpělivého pohledu vyučujícího mi bylo jasné, co mu běží hlavou: „Bože, hlavně ať nám tu neporodí a já nemusím suplovat porodní bábu.

Myslím, že mu spadl kámen ze srdce, když jsme kurz dokončili ve stejném počtu, v jakém jsme ho začali. Bylo ještě spoustu času, malá přišla na svět až za 3 dny po skončení kurzu.

 

Práce z domu? Proč ne?

Pamatuji si, jak jsem při pauzách na kojení pročítala diskuze ohledně práce z domu. Nechala jsem si to projít hlavou a po dvou letech mě napadlo, že bych mohla začít prodávat na internetu. Proč ne? Však ještě budu na mateřské. Když to nepůjde, tak to zabalím. A opravdu jsem to zkusila. Nejprve jsem začala se secondhandovým oblečením.

Ještě dnes si vybavuji, jak jsem vyrazila do velkoobchodu a domů si přivezla první pytel oblečení.

 

A tak začalo v roce 2007 moje internetové podnikání

Jako první se prodala bílá sukýnka pro šestiletou dívku. Moje první objednávka! Dobře si pamatuji tu obrovskou radost, když jsem do svého sešitu psala 1. položku. Všechno hezky ručně.

Jakmile se část zboží prodala, vyrazila jsem pro další pytel. A pak pro dva. A pak pro čtyři. Následovaly nekonečné hodiny focení po nocích, popisování kousek po kousku a vkládání do mého obchůdku. Budíček na 4.30 a rychle zabalit balíčky, než se probudí děti. Holky byly malé a přes den vyžadovaly pozornost, ale když spinkaly, mohla jsem zase trošku pracovat na svém projektu - bylo to mé třetí dítě...

 

A, světe, div se – ono to šlo a zákazníci se vraceli

Jak nám holky rostly, tak se pokaždé těšily, až maminka přiveze další várku hadříků. Však jsou to ženské.

S úsměvem vzpomínám, jak jsme vždy vysypaly pytel uprostřed obýváku a holky ho se mnou přebíraly a lovily a hledaly, jestli najdou něco úžasného i pro sebe.

Můj obchůdek se krůček po krůčku rozrůstal. Časem jsem sortiment obohatila o pár kousků nového oblečení Wolf. A tak se to nabalovalo a nabalovalo. Přestal stačit prostor a já se i se svými hadříky stěhovala o patro výš. Vznikl mi tím pádem prostor a nic nebránilo v rozšíření sortimentu.

V roce 2012 jsem přešla na svou doménu s názvem Eshop-wolf.cz a zrušila second hand. V loňském roce 2017, pak došlo k další změně a obchůdek byl přejmenován na e-shop UWolfky.cz.

 

S rozšiřováním sortimentu zdaleka nekončíme

Oblečení Wolf postupně doplnily české tepláky, které pro nás šije česká firma Betty Mode. Začali jsme brát ponožky a punčocháče, objednáváme oblečení z Německa s licenčními motivy a v poslední době jsme rozšířili sortiment také o kvalitní českou značku Loap. Do prodeje jsme zařadili také hračky a společenské hry české firmy EFKO-karton, společenské hry firmy Piatnik a další. A zdaleka nekončíme.

Neustále pro vás pečlivě vybíráme další nové zboží.

Některé zákaznice jsou s námi od začátku, což je neuvěřitelných 10 let, a za tu dobu jim malé princezny vyrostly v mladé dámy a z malých nezbedných rarášků se stali mladí muži. Proto do naší nabídky zařazujeme i více oblečení pro dospělé.

 

Takové tedy byly naše začátky

Věřím, že se vám naše nabídka bude líbit a budete se k nám stále s radostí vracet.

A pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Ludmila Vargová – vaše Wolfka :-)

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

můj obdiv
Helča
30.10.2018 10:48
img img
Re: můj obdiv
Majitel obchodu
02.11.2018 18:52